Měkké techniky

Jsou užívané hlavně na uvolnění fascií a prokrvení kůže a podkoží a tím i na uvolnění napětí ve svalech. Pomocí měkkých technik ovlivňujeme tzv.měkké tkáně.

Post Izometrická Relaxace (PIR)

Je to technika, která ovlivňuje svalové spasmy a přetížená svalová vlákna, zejména spoušťové body (trigger points) a zároveň eliminuje bolest.

Masáž

Je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie.

Dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS)

Využívá znalostí klíčových principů chování lidské motoriky, které jsou vyjádřením řídící funkce centrálního nervového systému (CNS).

SM systém

"Stabilizační a Mobilizační Systém" - cvičení u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky, u skoliózy i jako prevence.

Kinesiotape

Metoda užívaná hlavně u sportovců, ale i u běžné populace na zlepšení mikrocirkulace, ovlivnění otoků, fixaci kloubů, ošetření fascií, tonizaci anebo detonizaci svalů a pod.

Flossing

Terapie sportovních úrazů pomocí Flossbandu, speciálne určená pro sportovce všeho druhu s možnosti využití také u veřejnosti.

Fasciální nože

Intenzivní léčba dysfunkce způsobené fasciálním napětím a slepením fascií. Určená primárne pro sportovce, ale i širokou veřejnost.

Fyzio tréning

Fyzioterapie ve sportu. Zaměření na dysbalance, chyby v cvičení, zlepšení výkonnosti, korekce, posilnení hlubokého stabilizačního systému atd.

Funkční diagnostika a terapie

Zaměřená na řešení problémů ramena, kyčle, kolena, kotníku podle Dr. Bartka Rutowicza na zrychlení hojení poúrazových stavů, zlepšení mobility a svalové síly.

Objednat